Інфраструктура

Структурно – матеріальна база Університету складається з окремо розташованих учбових корпусів, гуртожитків, спортивного та лікувально-оздоровчого комплексів, численних адміністративно-господарських будівель розташованих у містах Харкові, Києві та Полтаві. Загальна площа будівель складає 269 507,10 м2.

Сьогодні на балансі Університету 20 учбових корпусів, 16 студентських гуртожитків, адміністративно-господарські приміщення.

Учбові корпуси мають лекційні, актові, читальні зали, лінгафонні класи, комп’ютерні класи, зали засідань та ін.

Університет має досить розвинену соціальну інфраструктуру студентського житла. Це житло підвищеної комфортабельності. У кожному гуртожитку є комп’ютерні класи, з’єднанні с сервером бібліотеки Університету та Центром інформаційних технологій, спортивні та тренажерні зали. Створено прекрасні умови для навчання, відпочинку і дозвілля студентів.

 У 2011 році введений в експлуатацію студентський готель, який побудований в рамках Державної програми по підготовці та проведенню в Україні Євро-2012. В готелі створені всі умови, щоб студенти могли комфортно жити та навчатися. В готелі є пральня, спортивні зали, салон краси та ін.

У вересні 2012 року відкрито новий учбовий корпус та гуртожиток Полтавського юридичного інституту Університету. Цей комплекс – унікальна споруда, яка входить в п’ятірку найкращих будов Східного регіону. Він представляє собою з’єднані різноповерхові споруди учбового корпусу та гуртожитку. В приміщенні учбового корпусу розташовані 6 лекційних залів, навчальні кабінети, аудиторія дистанційної освіти, два конференц-зали, два комп’ютерних класи, бібліотека з книгосховищем та читацьким залом, музей криміналістики, зал засідань та ін. До будівлі учбового корпусу примикає 9-ти поверховий гуртожиток квартирного типу. На кожному поверсі гуртожитку розташовані житлові блоки, до складу яких входить передпокій, житлова кімната, туалетна та ванна кімнати, а також кухонний блок. Оздоблення приміщень гуртожитку виконано з високоякісних сучасних матеріалів, житлові кімнати та передпокій мебльовані зручними сучасними меблями.

Для медичного обслуговування студентів і викладачів створена медично-оздоровча служба, до складу якої входить санаторій-профілакторій  «Березовий гай» (Харківська область), Центр первинної медико-санітарної допомоги (розташований у стінах Університету).