Інститут прокуратури та кримінальної юстиції

ДИРЕКТОР

Іван Васильович Бенедик

Народився 28 квітня 1951 р. у м. Іршава Закарпатської обл.

1979 р. закінчив Харківський юридичний інститут.

1996 – 2000 рр. – декан вечірнього факультету.

З 2000 р. – директор Інституту  прокуратури та кримінальної юстиції.

І.В. Бенедик – автор понад 40 наукових праць, співавтор монографічних видань, фундатор навчальної дисципліни «Юридична деонтологія». Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури», має класний чин – старший радник юстиції.

З 2004р. – заслужений працівник освіти України.

Тел. (057) 704-93-80.

Електронна адреса – benedik.i_v@ukr.net

Таш’ян Роман ІвановичЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА

 Роман Іванович Таш’ян

Народився 9 квітня 1984 р. у м. Маріуполі Донецької обл.

2006 р. закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

З 2009 р. – асистент кафедри цивільного права № 1, кандидат юридичних наук. З 2015 р.  – доцент.

З 2011 р. – заступник директора Інституту  прокуратури та кримінальної юстиції.

Р.І. Таш’ян – автор понад 70 наукових праць з актуальних проблем цивільного права, у тому числі монографії «Односторонні правочини у цивільному праві».

Тел. (057) 704-99-12.

Електронна адреса – tashian@ukr.net

 

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА

Олексій Володимирович Зайцев 

Народився 1 червня 1980 р. у м. Каховка Херсонської обл.

У 2002 р. закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Після цього займався практичною діяльністю у сфері юрипруденції.

Кандидат юридичних наук (2006). З 2008 р. – асистент кафедри кримінального права №1, з 2011 р. – доцент.

З 2011 р. – заступник директора Інституту прокуратури та кримінальної юстиції.

О.В. Зайцев – автор понад 50 наукових праць, у тому числі монографії «Обмежена осудність у кримінальному праві України» та науково-методичних рекомендацій «Особливості досудового слідства у справах щодо осіб з психічними розладами».

Тел. (057) 704-99-24.

 

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА

Володимир Володимирович Шеховцов 

Народився 21 грудня 1983 року в м.Джанкой АР Крим.

У 2006 році закінчив з відзнакою Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого.

З 2009 року − асистент кафедри екологічного права. З 2014 року − доцент.

З 2014 року − заступник директора Інституту прокуратури та кримінальної юстиції.

В.В.Шеховцов автор понад 100 наукових праць, у тому числі − монографії «Правове регулювання права приватної власності на об’єкти тваринного світу в Україні», та співавтор монографії «Правова охорона довкілля: сучасний стан та перспективи розвитку». Співавтор 5 підручників та навчальних посібників.

Співавтор Великої української юридичної енциклопедії (том 14) та електронного навчального курсу з екологічного права.

У 2013 році відзначений державною нагородою Кабінету Міністрів України серед молодих вчених.

Тел. (057)-704-99-22

Інститут прокуратури та кримінальної юстиції – найбільший структурний підрозділ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Він створений у 1995р. в результаті реорганізації прокурорсько-слідчого факультету №1 Національної юридичної академії України. У 2016 році Інститут отримав нову назву, зберігши традиції підготовки майбутніх кадрів для органів прокуратури України, і в той же час запровадивши нові напрямки підготовки високопрофесійних кадрів для всієї системи кримінальної юстиції – суду, адвокатури тощо.

Гармонійне поєднання фундаментальної юридичної освіти та спеціалізованої підготовки майбутніх працівників органів прокуратури України здійснюється за допомогою включення до навчальної програми низки спеціальних дисциплін, а саме: основ прокурорської діяльності, організації роботи в органах прокуратури, служби в органах прокуратури, тактики і методики організації роботи прокурора, проблем кваліфікації корупційних і пов’язаних з корупцією злочинів, практикуму з криміналістики, психології слідчої та прокурорської діяльності, розслідування злочинів: загальнокриміналістичні засади методики, тактики й технологій та ін. Навчальний процес постійно вдосконалюється з урахуванням потреб практики шляхом його доповнення новими навчальними дисциплінами. Важливо, що більшість викладачів мають досвід практичної роботи в органах прокуратури, судовій системі, адвокатурі тощо.

У складі Інституту діє студентське самоврядування, яке дає змогу проявити свої організаційні та лідерські якості. Наявність творчих гуртків та спортивних команд забезпечує розвиток творчих і спортивних здібностей. Студенти під час здобуття сучасної юридичної освіти послідовно формуються як сильні особистості.

В Інституті функціонує юридична клініка, в якій всі студенти мають можливість отримати базові практичні навики роботи з населенням, надання юридичних консультацій та складання документів.

Зараз в інституті навчається понад 2200 студентів, а за роки його існування випускниками стали більше ніж 10 тис. осіб, переважна більшість яких успішно працює на різних посадах в органах прокуратури України, у тому числі найвищого державного рівня. Високий рівень системної підготовки юристів, який відбувається в Інституті, надає можливість випускнику після отримання диплому працювати не тільки в системі кримінальної юстиції, а й застосовувати отримані знання в інших сферах юриспруденції.

До інфраструктури інституту входить три затишні студентські гуртожитки, їдальня, бібліотека, спортивний комплекс із басейном, великий стадіон зі спортивним обладнанням та сучасне футбольне поле зі штучним покриттям.

Диспетчери Інституту – Олена Кравченко, Олена Максюк, Тетяна Гулаткан, Анастасія Пльохова.

Контакти:

Адреса Інституту: м. Харків, вул. Пушкінська, 106, каб. 202

Тел.:  (057) 704-93-90;  (057) 704-11-46;  (057) 704-99-15

Електронна адреса: ipku@nlu.edu.ua