Заочний факультет №2

Декан

Ігор Валерійович Процюк 

Народився 17 червня 1967 р. у с-щі Ягідне Ягоднинського р-ну Магаданської обл. (РРФСР).

У 1993 р. закінчив факультет підготовки кадрів для органів прокуратури України Української юридичної академії за спеціальністю “Правознавство”, доктор юридичних наук, професор кафедри теорії держави і права (2016 р.), декан заочного факультету №1 (2004-2014 рр.).

З 2014 р. – декан заочного факультету №2.

Тел. 702-12-03; fzaochn2@nulau.edu.ua

Корпус, в якому розміщається заочний факультет №2, знаходиться у парковій зоні мальовничого району міста Харкова по вул. Динамівській № 4. Навчальний корпус обладнаний сучасними аудиторіями, лекційними залами, Інтернет мережею, бібліотекою та їдальнею. Адміністрація факультету розташована на 6 поверсі.

Заочний факультет №2 було створено у 1998 р. Головним завданням факультету стала підготовка спеціалістів вищої кваліфікації за напрямом підготовки «Право» як за кошти державного бюджету, так і за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб для забезпечення потреб суспільства у різних сферах господарської діяльності, державних і правоохоронних органів. На заочному факультеті №2 здійснюється навчання студентів, які є випускниками загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста або ступінь бакалавра за напрямом підготовки «Право», а також осіб, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь бакалавра чи магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за неспорідненими напрямами підготовки.

З часу створення у 1998 році до вересня 2004 року факультет очолював кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права №2 М.В.Домашенко, з вересня 2004 року по березень 2014 року заслужений працівник народної освіти України, кандидат юридичних наук, доцент кафедри криміналістики В.М. Глібко, а з березня 2014 року дотепер деканом факультету працює доктор юридичних наук, професор, професор кафедри теорії держави та права І.В. Процюк.

На факультеті навчається близько 1000 студентів, які здобувають юридичну освіту без відриву від роботи на підприємствах в установах та організаціях незалежно від форми власності, в органах державної влади та управління, правоохоронних органах. Для отримання високоякісної освіти без відриву від основної роботи на факультеті впроваджуються новітні елементи дистанційної форми навчання, а саме on-line консультації в режимі реального часу, відео лекції, методичні і навчальні матеріали на сайті університету тощо.

Підготовка бакалаврів на факультеті здійснюється за загальним профілем  правознавство, а магістрів за трьома профілями: досудове розслідування; адміністрування місцевого самоврядування; підприємницьке право.

Заочний факультет № 2 пишається своїми випускниками, серед яких – народні депутати Верховної Ради України різних скликань, державні та громадські діячи, працівники правоохоронних органів, керівники юридичних підрозділів підприємств, організацій та установ різних форм власності.

Контакти: м. Харків, вул. Динамівська, 4,

тел. 704-90-25, 704-90-24, 704-90-21, 704-90-88, 704-90-86.