Ступенева мобільність / Програми двох дипломів

У 2014 -2015 роках Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого підписав договори про спільні магістерські програми з провідним литовським навчальним закладом – Університетом Миколаса Ромеріса та французським партнером Університетом Савой Монблан (м. Шамбері).  Сьогодні за програмами «Міжнародне право» та «Європейське та міжнародне підприємницьке право” навчається понад 100 студентів першого та другого року навчання.

Картинки по запросу mykolas romeris university logo vector free

Магістерська програма двох дипломів «Міжнародне право»

 

Картинки по запросу mykolas romeris university logo vector freeПохожее изображениеМагістерська програма двох (трьох) дипломів «Європейське та міжнародне підприємницьке право» 

 

Партнерські навчальні заклади забезпечують можливість проживання у гуртожитках на території кампусів, мають спортивні бази, заклади харчування, медичні центри, надають допомогу у пошуку стажування та необхідну організаційну підтримку. 

Відповідно до Правил прийому до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у 2019 році (від. 21.01.2019), заяви про вступ на магістерські програми двох / трьох дипломів та ін. документи мають бути подані до приймальної комісії на ГОСПОДАРСЬКО-ПРАВОВОГО ФАКУЛЬТЕТУ у період з 10 по 23 липня 2019 року.