Спортивні змагання

 

Змагання 2019 – 2020 навчальний рік

 

Заходи

Дата проведення

Відповідальний

 

Міжвузівський турнір з вільної боротьби, присвячений святкуванню Дню фізичної культури і спорту в Україні

18 – 19 вересня 2019 року

Джерелій В.В.

 

 

Першість університету з шашок

 27 вересня 2019 року.

Попрошаєв О.В.

 

VII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений  Дню юриста

10 – 11 жовтня 2019 року

Джерелій В.В.

 

 

Кубок з бриджу

  25  жовтень 2019 року

Шаповалов Ю.М.

 

Першість університету з шашок присвячена  Дню юриста

17 жовтня 2019 року.

Попрошаєв О.В.

 

Першість університету з шахів

25 жовтня 2019 року.

Башинський К.Д.

 

Кубок з бриджу

    листопад  2019 року

Шаповалов Ю.М.

 

Міжвузівський всеукраїнський турнір з боротьби пам’яті

Г.Малинки

30 листопада – 1  грудня 2019 року

Вісков Д.П.

 

Першість університету з бадмінтону

   листопад   2019 року.

Попрошаєв О.В.

Гоєнко М.І.

 

Комплексні змагання серед

викладачів та співпрацівників, присвячені

Дню університету

   листопад   2019 року.

Гоєнко М.І.

 

 

 

 Першість університету з плавання 

    грудень 2019 року.

Егоров П.Є.

 

Першість університету з волейболу

листопад – грудень    2019 року

Петров Д.О.

 

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений святкуванню 215 річниці Дня заснування НЮУ ім. Я. Мудрого.

13 – 14 листопада

2019 року

Джерелій В.В.

 

 

Проведення відкритої командної Ліги університету з настільного тенісу серед студентів і співробітників ЗВО м. Харкова, присвячені 215-річниці НЮУ імені Ярослава Мудрого та 85-річниці кафедри фізичного виховання

14 – 15 листопада 2019 року

Попрошаєв О.В.

Гоєнко М.І.

Щекотихіна Н О.

 

 

Міжвузівський турнір з вільної боротьби

4 – 5 грудня 2019 року

Джерелій В.В.

 

 

I Відкритий Кубок НЮУ імені Ярослава Мудрого з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова

5 – 7 грудня 2019 року

Попрошаєв О.В.

Гоєнко М.І.

Щекотихіна Н О.

 

 

Кубок з бриджу (пари)

  квітень 2020 року

Шаповалов Ю.М.

 

 

Першість гуртожитків університету з настільного тенісу 

    березень 2020 року

Щекотихіна Н О.

 

 

Першість університету з баскетболу

березень – квітень

2020 року

Осіпов В.М.

 

 

Першість університету з футболу

березень – квітень

2020 року

Щербак Р.М.

 

Першість з вільної та греко- римської боротьби НЮУ імені Ярослава Мудрого серед інститутів (факультетів) в залік Спартакіади університету.

   квітень 2020 року

Джерелій В.В.

 

Кубок  з бриджу

   квітень 2020 року

Шаповалов Ю.М.

 

Першість гуртожитків університету з шахів.

   квітень 2020 року

Башинський К.Д.

 

Першість університету з кросу.

   квітень 2020 року

Романенко Л.В.

 

 Першість гуртожитків університету з плавання 

   квітень 2019 року

Егоров П.Є.

 

Комплексні змагання серед

викладачів та співпрацівників, присвячені

Дню Пам’яті та примирення

   травень 2020 року

Гоєнко М.І.

 

Першість зі стрітболу 

   квітень 2020 року

Осіпов В.М.