Спортивний клуб вільної, греко-римської та жіночої боротьби Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Президент клубу – проректор з економіки та соціального розвитку Прищепа Іван Кузьмич.

Старший тренер клубу – Джерелій Валерій Вікторович.

За час свого існування спортсмени клубу неодноразово здобували звання чемпіонів України, були призерами чемпіонатів Європи та світу.

У червні 2014 студент Університету Мраз Джафарян виборов бронзову нагороду чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів у м.Катовіце (Польща).

 

У березні 2016 студент Університету А.Яценко виборов ІІ місце на чемпіонаті Європи з вільної боротьби (м.Рига, Латвія).

У вересні 2016 студент Університету Андрій Яценко став бронзовим призером чемпіонату  світу з вільної боротьби серед військовослужбовців у м. Скоп’є (Македонія).

У березні 2017 студент Університету Андрій Яценко виборов ІІІ місце на чемпіонаті вільної та греко-римської боротьби U23 (м. Собатхей, Угорщина).

У червіні 2017 студент Університету Андрій Яценко виборов «срібло» на чемпіонаті Європи з вільної боротьби (м.Дортмунд, Німеччина).

У серпні 2017 студент Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Андрій Яценко (ІІІ курс) піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед дорослих (м.Париж, Франція).