Юридичний бізнес

Новини програми "Юридичний бізнес"
Відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам освітньої професійної програми «Юридичний бізнес»
Проведено майстер-клас «Роль маркетингу в забезпеченні ефективної практичної діяльності юридичної фірми»
Слухачі СОПП «Юридичний бізнес» узяли участь у майстер-класах з юридичної практики у медичній сфері
Відбулося практичне заняття з дисципліни «Менеджмент у сфері юридичних практик»
Проведено семінар «Особливості організації та форми юридичної праці у двох різних бізнес-виданнях, способи комунікації юристів з менеджментом, взаємодію з іншими аналітика (бухгалтерами, спеціалістами з оподаткування тощо)»
Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я. Тацій висловив подяку запрошеним учасникам сертифікатної освітньої професійної програми «Юридичний бізнес» за проведені майстер-класи та тренінги
Шановні слухачі сертифікатної освітньої професійної програми «Юридичний бізнес»!
18 грудня проведено практичне заняття з дисципліни «Юридична практика у сфері інтелектуальної власності та інформаційних технологій»
4 грудня проведено практичне заняття у формі майстр-класу з дисципліни «Юрист на ринку нерухомості в сфері оцінки бізнесу, матеріальних і нематеріальних активів»
3 грудня проведено практичне заняття з дисципліни «Юрист на ринку нерухомості в сфері оцінки бізнесу, матеріальних і нематеріальних активів»
Більше новин

Програма «Юридичний бізнес» призначається для студентів юридичних вищих навчальних закладів, власників і менеджерів юридичних фірм та всіх, хто цікавиться сучасними юридичними практиками і створенням конкурентного, ефективного юридичного бізнесу.

Ключові переваги програми:

 • здобуття слухачами новітніх знань у сфері організації та менеджменту юридичного бізнесу на основі кращого вітчизняного досвіду;
 • застосування сучасних методів навчання – практикумів, case-study, розв’язання бізнес-завдань, рольових та ділових ігор, презентацій тощо;
 • проведення майстер-класів радниками і партнерами провідних юридичних фірм м. Харкова: «ILF», «Кібенко, Оніка і партнери», «Глобус»; а також юристами-практиками аудиторської фірми «Аудит-Діло», консалтингової компанії «УСК-Консалтинг», страхової компанії «ОРАНТА», рієлторського агентства «Горизонт», юридичного відділу Харківської академії післядипломної освіти лікарів та ін.;
 • проведення авторського тренінгу «Психологія клієнтських відносин в юридичному консалтингу»;
 • можливість стажування найкращих студентів в юридичних фірмах м. Харкова (господарське право) та юридичному відділі Харківської академії післядипломної освіти лікарів (медичне право);
 • перспектива успішного навчання за програмами «Law and Economics» у зарубіжних вищих навчальних закладах;
 • набуття переваг при працевлаштуванні по закінченні університету.

По завершенні навчання слухачам програми видається сертифікат.

Організаторами і викладачами програми «Юридичний бізнес» є професори і доценти кафедри економічної теорії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які мають досвід практичної роботи та консультування у вітчизняних юридичних, консалтингових, аудиторських і страхових компаніях.

Керівники програми – д.е.н., професор О. С. Марченко,                                         д.е.н., професор Л. С. Шевченко. Менеджер – О. Ю. Новікова.

 

Програма передбачає вивчення таких навчальних дисциплін:

 1. Економіка і фінанси юридичної фірми
 2. Юридичний менеджмент
 3. Юридичний маркетинг
 4. Конкурентні стратегії юридичного бізнесу
 5. Юридичний консалтинг
 6. Страховий захист юридичного бізнесу
 7. Юрист на ринку нерухомості та в сфері оцінки бізнесу, матеріальних і нематеріальних активів
 8. Юрист у сфері інтелектуальної власності
 9. Юрист на ринку медичних послуг
 10. Персональна ефективність юриста

 

Тривалість програми – 2 семестри.

Початок занять – 20 вересня 2016 р.

Дізнатися більше про навчання студентів за СОПП «Юридичний бізнес» у 2015-2016 н.р. можна на сторінці кафедри економічної теорії в соціальній мережі:  https://vk.com/id322202357.

Реєстрація на навчання у 2016-2017 н.р. відбувається на кафедрі економічної теорії:

центральний корпус, каб. 224, 225;

тел.: +38(057)704-92-58;

e-mail: econom_theory@ukr.net;

в соціальній мережі: https://vk.com/id322202357.

Запрошуємо студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого взяти участь у програмі!

Кафедра економічної теорії як розробник програми «Юридичний бізнес» від початку ставила своїм завданням дати слухачам новітні знання у сфері економіки, організації та менеджменту юридичного бізнесу на основі найкращого вітчизняного досвіду; сформувати їхні переваги при працевлаштуванні; закласти умови  успішного навчання за програмами “Economics and Law” у зарубіжних університетах.

При підготовці програми була проведена значна робота, що охоплювала такі напрями, як накопичення та аналіз практичного досвіду ведення юридичного бізнесу, забезпечення ефективного функціонування юридичних фірм; вивчення вітчизняних і зарубіжних наукових і прикладних джерел із зазначених проблем; підготовка навчально-методичного комплексу. Викладачами кафедри були прочитані навчальні курси з економіки підприємства, менеджменту, менеджменту юридичної фірми, підготовлені навчальні посібники з цих предметів, а також науково-практичне видання «Юридична фірма: пошук моделі ефективного менеджменту».

Протягом навчального року слухачам пропонується вивчення дванадцяти навчальних дисциплін, об’єднаних за змістом у три розділи: 1) економіка та фінанси юридичного бізнесу; 2) економіка та організація окремих юридичних практик, насамперед на ринку фінансових послуг, ринку нерухомості та у сфері оцінки бізнесу, у сферах зовнішньоекономічної діяльності, інтелектуальної власності та інформаційних технологій, на ринку медичних послуг; 3) юридичний менеджмент, юридичний маркетинг і юридичний консалтинг.

Програма побудована таким чином, що опанування кожною навчальною дисципліною передбачає не тільки лекції, а й практичні заняття у формі тренінгів, ділових і рольових ігор,  case-study, розв’язання ситуаційних завдань тощо. Вивчення дисципліни обов’язково завершує майстер-клас провідного юриста-практика – співробітника юридичної, аудиторської  або страхової компанії Харкова.

Менеджмент програми «Юридичний бізнес»  відкритий для спілкування, враховує усі зауваження та побажання слухачів щодо змісту навчальних програм та якості роботи викладачів. І вже зараз можна впевнено стверджувати, що інтерес студентів до вивчення юридичного бізнесу, юридичного менеджменту, юридичного маркетингу і юридичного консалтингу має трансформуватися в самостійний напрям підготовки магістрів у нашому університеті.  Зважаючи ж на досвід зарубіжних вишів, перспективним є відкриття факультету юридичного бізнесу.

Про хід навчання за програмою «Юридичний бізнес» можна більше дізнатися на сторінці кафедри економічної теорії у соціальній мережі: vk.com/id322202357.