Теорія та практика медіації

При Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, згідно з наказом ректора №233 від 24.09.2018 року триває набір на сертифікатну освітню програму «Теорія та практика медіації».

Сертифікатна освітня програма «Теорія та практика медіації» це унікальна можливість для студентів та представників правничих професій отримати додаткову спеціалізацію у галузі альтернативного вирішення спорів та здобути кваліфікацію медіатора в одному з найкращих вищих навчальних закладів України – Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Навчання в межах вказаної сертифікованої програми буде проводитися викладачами спільно з експертами Європейського центру верховенства права. Крім того, до участі у програмі залучатимуться провідні українські медіатори, судді, які володіють практичним досвідом у сфері альтернативного вирішення спорів, а також викладачі провідних юридичних вишів країни, які торкаються у своїх наукових дослідженнях питань медіації та альтернативного вирішення спорів.

Цільова аудиторія програми – студенти та правники, які цікавляться проблемами альтернативного вирішення спорів та бажають отримати теоретичні знання та практичні навички з медіації; практикуючі правники, які бажають здобути навички з медіації для розширення своїх професійних компетенцій.

Мета програми – підвищити рівень правової освіти в Україні шляхом запровадження викладання теоретичних знань та практичних навичок з медіації серед цільової аудиторії програми.

Враховуючи практичний досвід та наукові інтереси викладачів фокус програми зосереджуватиметься навколо впровадження медіації в рамках правової системи України як одного з найефективніших альтернативних способів вирішення спорів.

Участь у програмі надасть можливість спілкуватися з вітчизняними медіаторами, суддями, адвокатами, представниками інших правничих сфер та обмінятися з ними досвідом вирішення правових спорів.

Учасники освітньої сертифікатної програми отримають глибинні теоретичні знання з медіації, а також практичні навички їх застосування.

Тривалість програми – 3 модуля.

Посилання на сторінки у соц. мережах: https://www.facebook.com/mediation.nlu

Для отримання додаткової інформації з приводу участі у сертифікатній освітній програмі можна звернутися до координаторів:  mediation.nlu@gmail.com

 

Запрошуємо всіх бажаючих!

 

З повагою,

Координатори сертифікатної освітньої програми

«Теорія та практика медіації»

НЮУ імені Ярослава Мудрого

Цувіна Тетяна

Сергєєва Аліна