Теорія та практика медіації

 

При Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, згідно з наказом ректора №239 від 24.10.2017 року триває набір на сертифікатну освітню програму «Теорія та практика медіації».

Сертифікатна освітня програма «Теорія та практика медіації» це унікальна можливість для студентів та представників правничих професій отримати додаткову спеціалізацію у галузі альтернативного вирішення спорів та здобути кваліфікацію медіатора в одному з найкращих вищих навчальних закладів України – Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Навчання в межах вказаної сертифікованої програми буде проводитися викладачами кафедри адміністративного права, цивільного процесу, кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності, кафедри соціології та політології, а також експертами Європейського центру верховенства права. Крім того, до участі у програмі залучатимуться провідні українські медіатори, судді, які володіють практичним досвідом у сфері альтернативного вирішення спорів, а також викладачі провідних юридичних вишів країни, які торкаються у своїх наукових дослідженнях питань медіації та альтернативного вирішення спорів.

Цільова аудиторія програми – студенти та молоді правники, які цікавляться проблемами альтернативного вирішення спорів та бажають отримати теоретичні знання та практичні навички з медіації; практикуючі правники, які бажають здобути навички з медіації для розширення своїх професійних компетенцій.

Мета програми – підвищити рівень правової освіти в Україні шляхом запровадження викладання теоретичних знань та практичних навичок з медіації серед цільової аудиторії програми.

Враховуючи практичний досвід та наукові інтереси викладачів фокус програми зосереджуватиметься навколо впровадження медіації в рамках правової системи України як одного з найефективніших альтернативних способів вирішення спорів.

Участь у програмі надасть можливість спілкуватися з вітчизняними медіаторами, суддями, адвокатами, представниками інших правничих сфер та обмінятися з ними досвідом вирішення правових спорів.

Учасники освітньої сертифікатної програми отримають глибинні теоретичні знання з медіації, а також практичні навички їх застосування в цивільних, господарських, адміністративних та сімейних спорах, а також в кримінальному процесі.

Тривалість програми – 2 семестри. Вартість навчання: 3700 грн.

Посилання на сторінки у соц. мережах:
https://www.facebook.com/mediation.nlu

Після проходження реєстрації усім учасникам будуть надіслані листи з підтвердженням участі у програмі, а також інша додаткова інформація.

Для отримання додаткової інформації з приводу часті у сертифікатній освітній програмі можна звернутися до таких осіб:

Координатори програми:
к.ю.н., асистент кафедри адміністративного права Сидєльніков Олександр (тел. +380964582713; E-mail: sydielnik1991@gmail.com);

Адвокат, медіатор, Член Ради Європейського центру верховенства права, Сергєєва Аліна (тел. +380675796756).

Запрошуємо всіх бажаючих!