Адвокатські студії

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого оголошує набір   на сертифікатну програму «Адвокатськістудії»!

Новітня спеціалізована програма «Адвокатські студії» надає можливість оволодіти:

 • актуальними світовими тенденціями функціонування та розвитку інституту адвокатури;
 • навичками адвокатської професії у різних сферах адвокатської діяльності.

Настав час нового погляду на  вищу освіту, яка у всіх розвинутих країнах світу передбачає постійне навчання юристів, у тому числі і адвокатів. У вас є можливість першими вступити на цей шлях та отримати поглиблені теоретичні знання у поєднанні з вдосконаленням практичних навичок адвокатської діяльності.

В умовах  жорсткої конкуренції на ринку юридичних послуг отримання спеціалізованих знань є необхідною умовою для побудови успішної кар’єри майбутнього юриста, адвоката або помічника адвоката.

Спеціалізована програма «Адвокатськістудії»  є перспективним напрямом у сфері  адвокатської практики, незалежно від того, чиї інтереси буде представляти адвокат – держави, громадян чи юридичних осіб.

Виключно адвокатами буде здійснюватися представництво осіб у Верховному Суді з 1 січня 2017 року; у судах апеляційної інстанції – з 1 січня 2018 року; у судах першої інстанції – з 1 січня 2019 року. Виключне представництво органів державної влади та органів місцевого самоврядування в судах прокурорами або адвокатами розпочнеться з 1.01.2020 р.

Під час навчання ви отримаєте поглиблені знання з діяльності адвоката у  кримінальному, цивільному, господарському, адміністративному та Конституційному судочинстві, теорії та практики процесуального доказування, стратегії і тактики адвокатської діяльності, складання процесуальних документів, судової риторики, тощо, які виходять за межі викладання курсів  під час освітньої підготовки студентів в Університеті.

До викладання дисциплін залучаються крім провідних фахівців Університету практикуючі судді і адвокати, які мають великий практичний досвід роботи.

Складовою частиною програми є стажування в адвокатських фирмахта у індивідуально практикуючих адвокатів.

По завершенні навчання  за спеціалізованою програмою «Адвокатські студії» ви отримаєте відповідний сертифікат та запис у вашому дипломі про вищу освіту, що може здійснити вирішальний вплив при вашому майбутньому працевлаштуванні.

Контент програми «Адвокатськістудії»у 2016-217році :

Блок 1. Вступ до професії адвоката:

 1. Становлення та розвиток інституту адвокатури
 2. Міжнародно-правові стандарти діяльності адвокатури
 3. Статус адвоката в Україні
 4. Стратегія та тактика захисту
 5. Етичні засади адвокатської діяльності та практика їх застосування
 6. Основи професійної майстерності адвоката.

Блок 2.Професійно-прикладна підготовка:

 1. Теорія і практика кримінально-процесуального доказування
 2. Судова риторика та процесуальні документи адвоката у кримінальному провадженні
 3. Адвокат у цивільному провадженні
 4. Адвокат у господарському провадженні
 5. Адвокат в адміністративному провадженні
 6. Практикум з адвокатських студій.

Прийом заявок відкрито. Чекаємо вас на кафедрі Організації судових та правоохоронних органів (а.29). Довідки за телефонами: 057-704-9-278;

067-97-27-453.

Керівник програми – доктор юридичних наук, доцент кафедри організації судових та правоохоронних органів, член Науково-консультативної Ради при Національної асоціації адвокатів України, адвокат Вільчик Тетяна Борисівна.

Запрошуємо усіх бажаючих отримати навички професійної адвокатської діяльності!

Посилання на сторінки у соц. мережах:

https://vk.com/club128673966

https://www.facebook.com/events/334441990232352/

http://www.advokat.org.ua/