Фонд Конрада Аденауера (м. Харків) оголошує конкурс на участь у стипендіальній програмі для студентів східноукраїнських університетів

Ти студент із відмінною успішністю та  береш активну участь у соціально-політичному житті країни?

Якщо так, то у понеділок (19.04.2021) відбудеться зустріч з представниками Фонду Конрада Аденауера в Україні та випускниками стипендіальної програми щодо стипендіальної програми Sur-Place 2021/22 для студентів східноукраїнських університетів.

Коли: 19-го квітня о 17:00.

Де: на платформі Zoom.

Стипендіальна програма це:

1. Підготовка молоді до прийняття на себе відповідальності за рішення в політиці та економіці, в науці та засобах масової інформації, у сфері культури та громадянського суспільства.
  2. Підтримка талановитих, готових до досягнення високих результатів студентів. Розмір стипендії складає 100 євро щомісяця.
  3. Можливість відвідати чотири супровідні навчальні семінари. Крім того, стипендіати матимуть можливість взяти участь в інших заходах Фонду, які переслідують мету підвищити рівень як суспільно-політичних, так і спеціальних знань студентів.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/c1Ns4GSuAS8B6X5B6.

При виникненні питань звертатися до Всеволода Марценюка +380967735693, v.v.martsenyuk@nlu.edu.ua.