Оголошується набір на сертифікатну програму «Юрист в агробізнесі»

Ви маєте унікальну можливість – вперше за участю фахівців у галузі аграрного, земельного, податкового і цивільного права здобути теоретичні та практичні знання у сфері правового забезпечення агробізнесу в Україні.

Ви отримаєте сертифікат який підтвердить знання щодо:

• орієнтації в законодавстві, яке забезпечує функціонування найпотужнішої галузі економіки – сільського господарства;
  • перспективних форм ведення агробізнесу та їх правового забезпечення;
  • захисту агробізнесу від рейдерства;
  • порядку створення та організації діяльності обслуговуючих та виробничих сільськогосподарських кооперативів;
  • державної підтримки сільського господарства: правове забезпечення, умови та порядок її отримання;
  • особливостей оподаткування сільськогосподарських товаровиробників;
  • особливостей обігу аграрних розписок;
  • вимог до виробництва якісної та безпечної сільськогосподарської продукції. HACCP, ISO та інші системи управління якістю та безпекою харчових продуктів;
  • органічного виробництва сільськогосподарської продукції: економіко-правові вимоги;
  • ринку землі та оренди землі;
  • експорту сільськогосподарської продукції;
  • захисту прав суб’єктів агробізнесу;
  • особливостей укладення договорів у сільському господарстві;
  • правове регулювання діяльності у сфері рослинництва та тваринництва.

Навчання в межах вказаної сертифікованої програми буде проводитися викладачами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. До участі у програмі залучатимуться також юристи-практики, які спеціалізуються у сфері агробізнесу, спеціалісти у сфері органічного виробництва сільськогосподарської продукції, представники органів, що здійснюють державно-правове регулювання сільського господарства, представники громадських організацій у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій та ін.

Для проходження навчання ми пропонуємо: зручний графік занять для працюючих слухачів та демократичну вартість курсу.

Тривалість програми – 6 тижнів

Старт навчання – кінець січня

Вартість навчання – 2130 гривень

Координатори програми:

Корнієнко Ганна Сергіївна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

Кульчій Інна Миколаївна – кандидат юридичних наук, асистент кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Прийом заявок відкрито. Для реєстрації, а також для отримання додаткової інформації з приводу участі звертайтесь за тел. +380999587841 (Кульчій Інна Миколаївна), електронною адресою agrolawyer.nlu@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/agrolawyer.nlu