Мешканцям Харкова та Харківської області пропонується  взяти участь у соціологічному опитуванні «Безпека та довіра»

Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням.

Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.

Це oщорічне моніторингове дослідження проводиться  з 2013 року Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки  Соціологічної асоціації України, Консультативної місії Європейського Союзу та Харківської обласної державної адміністрації в рамках комплексної  регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території  Харківській області та Плану заходів з реалізації стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки.

Якщо виникнуть запитання, можна звернутися до виконавців ndl@univd.edu.ua