До уваги студентів третього курсу! Оголошується набір на програму академічної мобільності на осінній семестр до Університету Масарика, м. Брно, Чехія!

Шановні студенти третього курсу!

Академічна мобільність – це право студентів провести один семестр за кордоном в партнерському університеті. Дані програми не передбачають оплату за навчання, але оплата гуртожитку та харчування покладається на студентів.

До участі запрошуються студенти, які мають середній бал не нижче 85, володіють англійською мовою на рівні CEFR не нижче за В2 (про що мають сертифікат) та мають бажання навчатися за кордоном!

Набір триває до 10-го квітня.

Із запитаннями та заявами звертатися до Відділу міжнародних зв’язків: Центральний корпус, ауд. 92.