До дня української писемності та мови в Університеті відбудеться низка заходів

Організатори: кафедра культурології, наукова бібліотека.

9 листопада в День української писемності та мови в науковій бібліотеці Університету о 15.00 год. відбудеться відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Знавців української мови та літератури, усіх небайдужих до рідної писемності запрошуємо долучитися до цієї знаменної події та взяти участь в інститутських і факультетських мовно-літературних конкурсах.

12 листопада  о 15.00 год. у науковій бібліотеці відбудеться мовний брейн-ринг, у якому змагатимуться команди Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції, Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України та факультету адвокатури.

20 листопада – І (університетський) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.