- Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого - https://nlu.edu.ua -

Безкоштовне консультування з питань протидії торгівлі людьми за телефонами національних «гарячих ліній» 527 та 335 (з мобільного), 0-800-500-335 (зі стаціонарного) та на сайті www.migrantinfo.org.ua

МОН України видало наказ Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. Документ, зокрема, регламентує діяльність та співпрацю громадської організації «Ла Страда – Україна» з МОН України у даному напрямі, що передбачає:

– Виготовлення інформаційної продукції, спрямованої на поширення серед населення інформації щодо ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми.
– Розробка та розміщення на сайтах навчальних закладів і установ освіти та науки інформаційних банерів про роботу Національних «гарячих ліній», що працюють на базі Центру.
– Проведення інформаційної кампанії серед школярів до Європейського дня проти торгівлі людьми.
– Організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників в он-лайн режимі шляхом сертифікації.
– Проведення круглих столів для педагогічних працівників Харківської та Одеської областей.
– Організація та проведення педагогічними працівниками та членами національної тренерської мережі, профілактичних заходів із запобігання торгівлі людьми.
– Проведення моніторингу щодо забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів методичними матеріалами.

Повний текст за посиланням: 20160415112358_наказ МОН № 405 08.04. 2016 р..doc

http://la-strada.org.ua” target=”blank”> http://la-strada.org.ua/La_strada_1_3.gif” alt=”Національна гаряча лінія”>

http://la-strada.org.ua” target=”blank”> http://la-strada.org.ua/La_strada_2_2.gif” alt=”Національна дитяча гаряча лінія”>