Адвокатська фірма «Грамацький і Партнери» оголошує про проведення стипендіального конкурсу

Конкурс проводиться серед студентів четвертого курсу і магістратури, які навчаються на юридичних спеціальностях («правознавство», «міжнародне право») у закладах вищої освіти всіх форм навчання.

Перший етап триватиме з 23 листопада 2020 року до 28 лютого 2021 року.

Як приєднатися до участі в конкурсі: необхідно ознайомитися з положенням про проведення Стипендіального конкурсу (кнопка в лівій частині сторінки), скачати анкету учасника та письмові завдання першого туру (форми для завантаження у тому ж місці), заповнити анкету, письмово вирішити завдання та відправити заповнену анкету з вирішеними завданнями до 28 лютого 2021 року на електронну адресу: scholarship@gramatskiy.com

Результати першого туру будуть оголошені до 22 березня 2021 року.

Фонд конкурсу: три переможця конкурсу отримають стипендії.

Окрім стипендій, переможцям конкурсу може бути запропонована можливість проходження стажування протягом трьох тижнів в Адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери» у позанавчальний час.

Переможців визначає конкурсна комісія, до якої входять провідні адвокати Адвокатської фірми «Грамацький і Партнери». За результатами стажування кращим студентам може бути запропоноване працевлаштування в Адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери».

Деталі на сайті http://gramatskiy.com/ru/scholarship/