Адвокатська фірма «Грамацький і Партнери» оголошує про проведення стипендіального конкурсу серед студентів старших курсів, які навчаються на юридичних спеціальностях («правознавство», «міжнародне право»)  всіх форм навчання

Конкурс проходить в два тури і полягатиме у вирішенні практичних завдань (юридичних кейсів). Завдання Конкурсу спрямовані на виявлення казуального юридичного мислення учасників Конкурсу, їхніх практичних навичок розуміння і фахового аналізу запропонованих Комісією бізнес-ситуацій, кваліфікації правовідносин і застосування чинного законодавства, судової практики та юридичної доктрини до викладених в завданні обставин.

Академічна успішність, активістська і громадська діяльність, наявність публікацій, рекомендаційні листи – не впливатимуть на результати Конкурсу.

Учасники Конкурсу: студенти четвертого і більш старших курсів, які навчаються на юридичних спеціальностях («правознавство», «міжнародне право») у ЗВО України всіх форм навчання.

Перший етап триватиме: з 25 листопада 2019 року до 15 лютого 2020 року.

Як приєднатися до участі в Конкурсі: необхідно ознайомитися з Положенням про проведення Стипендіального конкурсу, скачати анкету учасника та письмові завдання Першого туру (форми для завантаження у тому ж місці), заповнити анкету, письмово вирішити завдання – та відправити заповнену анкету з вирішеними завданнями до 15 лютого 2020 року на електронну адресу: scholarship@gramatskiy.com

Результати Першого туру будуть оголошені до 20 березня 2020 року.

10 фіналістів Першого туру будуть запрошені для участі у Другому турі Конкурсу, який проходитиме з 27 по 30 квітня 2020 року в офісі АФ «Грамацький і Партнери» у формі письмового вирішення нових практичних завдань та усного захисту запропонованих учасниками рішень.

Предмет Конкурсу: надання переможцям Конкурсу стипендій та можливості проходження стажування в Адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери».

Фонд Конкурсу: три переможця Конкурсу отримають стипендії у таких розмірах:

I місце – 20 (двадцять) тисяч гривень;

II місце – 15 (п’ятнадцять) тисяч гривень;

III місце – 10 (десять) тисяч гривень.

Окрім стипендій, переможцям Конкурсу може бути запропонована можливість проходження стажування протягом трьох тижнів в Адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери» у позанавчальний час.

Переможців визначає Конкурсна комісія, до якої входять провідні адвокати Адвокатської фірми «Грамацький і Партнери». За результатами стажування кращим студентам може бути запропоноване працевлаштування в Адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери».

Актуальна інформація про хід Конкурсу та результати кожного туру публікуватиметься на цій сторінці, а також шляхом направлення індивідуальних електронних повідомлень учасникам Конкурсу. Уважно ознайомтеся з Положенням про проведення Стипендіального конкурсу, слідкуйте за оновленнями на сторінці – та нехай щастить!