В Університеті проведено V вузівську науково-практичну конференцію студентів «Державне будівництво та місцеве самоврядування в Україні та зарубіжних країнах»

06-12-2013, 09:47

Організатори заходу: кафедра державного будівництва та студентське наукове товариство.

Відкрив пленарне засідання голова оргкомітету, проректор з наукової роботи Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман.  Він щиро привітав заслуженого діяча науки і техніки, завідувачку кафедри державного будівництва, доктора юридичних наук С.Г.Серьогіну, а також висловив подяку викладачам, під чиєю опікою зростають майбутні науковці, та побажав подальшої плідної праці.

«На конференції студенти мають продемонструвати свої знання, презентувати свої ідеї та думки. Ваші доробки завжди знайдуть підтримку керівництва Університету. За минулий рік понад 100 студентів за рахунок Університету брали участь у науково-практичних конференціях за межами нашого вузу, у тому числі у ВНЗ інших держав», − сказав А.П.Гетьман.

Проректор побажав студентам стати не лише висококласними фахівцями, а й спробувати себе і у науковій діяльності.

На пленарному засіданні виступили: студент військово-юридичного факультету (2 курс, 2 група) Ю.Г.Яременко – «Проблеми становлення громадянського суспільства України»; студент факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України (2 курс, 1 група) В.І.Круть – «Проблеми у сфері надання соціальних послуг та шляхи їх подолання»; студент Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України (2 курс, 4 група) К.Ю.Бумага – «Статус Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»; студент факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України (4 курс, 1 група) Д.А.Лур’є  – «Конституційне регулювання депутатської недоторканності в країнах західної Європи» та ін.

Конференція продовжила роботу за 6 тематичними  напрямами у секціях: «Загальнотеоретичні питання державного будівництва і місцевого самоврядування»; «Проблеми організації та діяльності органів державної влади України»; «Проблеми правової регламентації органів влади Автономної Республіки Крим, місцевого самоврядування та удосконалення роботи їх органів і посадових осіб»; «Конституційно-правове регулювання суспільного ладу в зарубіжних країнах»; «Конституційно-правовий інститут прав і свобод людини та громадянина в зарубіжних країнах»; «Конституційні моделі організації й діяльності органів публічної влади зарубіжних країн».

За результатами конференції видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.