26 травня у Центральному парку культури і відпочинку імені М.Горького пройшла широкомасштабна подія під назвою «Run, Kharkiv, Run!»

27-05-2013, 15:41

Ініціатор та головний організатор проекту − студентське самоврядування та ректорат Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», співорганізатори − молодіжні організації AIESEC та Enactus, Національний Кредит Банк, НВК «Гірничі машини», «Громада Харкова» і Центральний парк культури і відпочинку імені М.Горького.

«Run, Kharkiv, Run!» − одноденний соціально-оздоровчий і благодійний захід, у якому взяли участь 694 учасника.  Його головною метою стала популяризація здорового способу життя, заняття спортом, зміцнення здоров’я, відсутність шкідливих звичок, доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі.

Розпочався захід з флешмобу-зарядки на центральній алеї парку; далі відбулася ключова подія заходу – забіг на 3 кілометри; потім − святковий фуршет від спонсорів та партнерів заходу зі здорової їжі (фрукти, овочі, мінеральна вода та молочні продукти); у заключній частині були проведені квести, конкурси, майстер-класи видів спорту та інші розваги.

Кожного зареєстрованого учасника обов’язково чекали подарунки від організаторів, спонсорів і партнерів проекту.

Участь у даному заході була безкоштовною, але, в той же час, ця подія носила благодійні цілі. У день проведення заходу учасникам було запропоновано пожертвувати будь-яку суму грошей на різні благодійні цілі, такі як: допомога хворим дітям, інвалідам та ветеранам війни.

Цей масовий захід у рамках якого сотні учасників, серед яких були студенти, пенсіонери та інші мешканці міста Харкова привернув увагу громадськості.

Більш детальна інформація про захід знаходяться за посиланням: https://runkharkivrun.wordpress.com/

Читайте також на сайті Міністерствa oсвіти і науки України: http://mon.gov.ua/ua/regionalnews/8939-harkivska-yuridichna-akademiya-aktivno-propague-zdoroviy-sposib-geittya