14.02.2014 у межах Університету за підтримки студентського самоврядування проводилася акція «Love is», присвячена Дню Святого Валентина

17-02-2014, 14:13

 Студенти могли поділитися особистими думками щодо того, що таке любов (what is love). Крім того, протягом тижня у всіх корпусах знаходилися скриньки для валентинок «Пошта кохання». За допомогою цієї пошти всі бажаючі могли надіслати листівку тому, до кого у них є симпатія, при цьому не обов’язково називаючи відправника.

Бурхливо розвивалися події у корпусі, що знаходиться на Пушкінській, 106. Там студенти приготувалися заздалегідь, яскраво прикрасили приміщення. Від 10.00 до 17.00 працював Студентський РАЦС, де закоханні одружувалися і вручали Свідоцтва про любов, скріплені їх відбитками пальців на знак вічного кохання. Від ранку до вечора при вході всім роздавали листівки зі словами: «Вас хтось дуже любить. Цінуйте кожну мить». На перервах лунала романтична музика, а у холі біля арки фотографували всіх охочих. У заході взяли участь студенти, викладачі та дирекція Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури.

Організатори − студентське самоврядування Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України та факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України.