Проведено VII NLU Moot Court Competition

06-06-2018, 15:22

Організаторами змагань  виступили члени гуртка з міжнародного права.

Судові дебати (moot court) являють собою симуляцію судового процесу англійською мовою, де студенти-учасники готують правові позиції за позивача та відповідача, викладають їх письмово в меморандумах, а потім виступають перед суддями, змагаючись з іншою командою. NLU Moot Court Competition є симуляцією судового процесу в Міжнародному Суді ООН. Дані змагання націлені не лише на популяризацію міжнародного права та розвиток необхідних юридичних навичок, але й на виявлення потенційних учасників міжнародних змагань, які представлять Університет вже наступного року.

Протягом місяця досвідченими учасниками міжнародних змагань проводились майстер-класи з публічного міжнародного права та навичок виступу в суді. Учасники, використовуючи здобуті знання та навички, будували правові позиції, писали меморандуми та готувались до усних раундів під керівництвом досвідчених учасників мут-кортів.

Суддівський корпус VII NLU Moot Court Competition був представлений учасниками турнірів міжнародного рівня (Єкатерина Скічко, Марія Столбова, Ілона Болюбаш, Марія Деречина, Микола Юрлов, Дмитро Саранчук, Роман Гришин-Грищук, Анастасія Чуваєва), а також викладачами кафедри міжнародного права Університету (Оксана Сенаторова, Олеся Трагнюк, Тетяна Комарова).

За результатами змагань  переможцем стала команда Never Leave Us Alone  (студент 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Д.Авраменко та студентка 2 курсу міжнародно-правового факультету Н.Кічігіна). ІІ  місце посіла команда El&An (студентки 3 курсу міжнародно-правового факультету Е.Фархадова та А.Вільнікова), яка також нагороджена за кращий письмовий меморандум. Е.Фархадова отримала нагороду як кращий  спікер.