Університет відвідав Чарльз Уайтхед (Charles K. Whitehead), професор фінансового права Школи права Університету Корнеллу, США

14-10-2014, 13:34

Під час зустрічі з ректором Університету В.Я.Тацієм та проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем обговорено цілу низку питань розширення і поглиблення співробітництва в науково-освітній сфері.

В.Я.Тацій назвав доброю ініціативою проведення американським професором лекцій на загальні тематики з фінансового права у нашому виші.

Гість розповів про розробки професійних програм у Сполучених Штатах  у контексті співпраці освіти та фахового середовища, можливості наших співвітчизників отримувати академічні ступені з права LL.M та  J.S.D. та ін.

Ректор, зокрема, наголосив на перевагах отримання українцями LL.M і  J.S.D. та головне − їх повернення в Україну з новими знаннями, навичками та розумінням особливостей інших культур, що сприяє подальшому розвитку юридичної науки. Навчання за цими програмами дозволило гарно вивчити іноземні мови, насамперед англійську, без якої й освіта та наука, і сама країна – неконкурентоздатні.

Сторони домовилися про розширену співпрацю у подальшому.

Після зустрічі з ректором відбулася перша лекція Чарльза Уайтхеда зі студентами.