Cтуденти спільної українсько-литовської магістерської програми «Міжнародне право» Університету отримали гранти Міністерства освіти та науки Литовської Республіки

25-08-2015, 16:48

unnamedНаказом Міністра освіти та науки Литовської республіки від 12 серпня 2015 року № V-887 затверджено Порядок надання фінансової допомоги іноземним студентам, що здобувають освітній ступінь магістра на денних відділеннях закладів вищої освіти Литовської Республіки.

Серед 67 грантів, присуджених на конкурсних засадах студентам з Білорусі, Молдови, України, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану  та Китайської Народної Республіки, – 11 отримали випускники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, що продовжують навчання за спільною магістерською програмою «Міжнародне право» на підставі  угоди з Університетом Миколаса Ромеріса. З коштів Фонду підтримки освітнього обміну Міністерства освіти та науки Литовської Республіки буде профінансоване їхнє навчання на юридичному факультеті Університету Миколаса Ромеріса, також студенти протягом року отримуватимуть щомісячну стипендію.

Щиро вітаємо Ганну Бак-Студеннікову, Гліба Бухаріна, Катерину Долженко, Анастасію Дудріну, Олександра Пєєва, Олександру Рябенко, Руслана Садового, Алісу Селезньову, Ганну Тесленко та Анастасію Ворожбянову, бажаємо успіхів та натхнення у навчанні та дослідницькій діяльності!

http://www.mruni.eu/en/naujienos/detail.php/top-ukrainian-moldovan-students-awarded-scholarships-for-studies-at-mru/220880#.VdxvJbLtmko