Cтуденти військово-юридичного факультету та факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України вже вкотре завітали до Вовчанської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №5

30-04-2015, 10:47

Цій поїздці судилося бути останньою – на разі школу зачиняють, а її учнів чекають вже нові заклади для проживання та навчання. Тому з самого початку кожен усвідомлював особливість саме цієї, останньої, поїздки.

Гостей зустріли викладачі школи разом зі своїми учнями. Перше, на що звертаєш увагу при зустрічі – дитячі погляди, що поблискували від приємного здивування, і невтамованої цікавості в очікуванні маленького дива. І дивлячись на таку ще дитячу щирість, неодмінно хочеться диво подарувати. Це і мав на меті візит студентів. Цього разу у арсеналі подарунків вони мали не лише гарний настрій і солодкі подарунки, але й міні-виставу. Дітвора досхочу натішилися кумедними персонажами всім відомої казки «Бременські музиканти», що постали перед ними на сцені.

Вихованці школи, в свою чергу, не залишились у боргу. На гостей чекала справжня шоу-програма за участі юних талантів школи-інтернату. Казку-постановку змінив концерт з вокальними виступами маленьких солісток. А на завершення був представлений справжній циганський танець! Захід завершився дружньою піснею у виконанні вже новоствореного колективу: дітей та студентів.