Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем 8 Березня

07-03-2014, 12:18

Дорогі жінки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Прийміть найтепліші, найщиріші, найсердечніші вітання з Міжнародним жіночим днем! Це чудове весняне свято несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. 8 Березня наповнює світ тендітними весняними квітами, радісними посмішками, щирими зізнаннями нашим добрим мамам, вірним дружинам, дорогим сестрам та дочкам – найкращим жінкам у світі!

Ми вдячні Вам за жіночність, теплоту, терпимість, натхненність і ставлення до роботи. Дякуємо за те, що Ви створюєте в колективах атмосферу підтримки, взаємної поваги, любові та гармонії – всього того, чого конче потребує зараз наше суспільство.

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. У нашому вузі представниці прекрасної статі допомагають нам, чоловікам, пройти гідно через усі випробування, постійно нагадують про головну мету життя кожної людини – залишити по собі добрий слід у пам’яті нащадків.

 Ми схиляємося перед Вашою мудрістю і терпінням, дякуємо за підтримку і відданість і пишаємося тим, що ви подаєте високий приклад професійної етики, служіння обов’язку, вірності професії.

Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, мудрості, натхнення, здійснення усіх мрій та впевненості в своїх силах. Нехай у Вашому домі панують спокій та добробут, а серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Ректор Університету

В.Я.Тацій