відбулося урочисте вручення дипломів Хартфордширського університету (Велика Британія) першому випуску студентів-магістрів, що навчалися за спільними українсько-британськими програмами

26-03-2011, 09:52

26 березня в Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбулося урочисте вручення дипломів першому випуску студентів-магістрів Хартфордширського університету (Велика Британія), що навчалися за британськими освітніми програмами.

У 2009 році між Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Хартфордширським університетом укладено Договір про співпрацю. Відповідно до умов цього Договору, було проведено перший набір студентів на навчання за програмами, розробленими у рамках проекту ЄС Темпус: «Європейське право», «Міжнародне комерційне право», «Дипломатія і міжнародні відносини». Унікальність цих програм полягає у тому, що студенти, навчаючись у Харкові, отримають ступінь магістра права (LLM) або магістра гуманітарних наук (МА) університету Хартфордширу.

Ректор НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій та представник Хартфорширського університету Айра Рубен вручили дипломи 25 випускникам 2010 року. П’ятеро з них отримали освітньо-кваліфікаційний рівень МА (магістр гуманітарних наук) за спеціальністю «Дипломатія та міжнародні відносини» і 19 випускників – освітньо-кваліфікаційний рівень LLM (магістр права) з міжнародного комерційного права і 1 – магістра права з європейського права.

Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» став першим українським вищим навчальним закладом, де студенти мають можливість отримувати ступінь магістра права провідного британського університету.