32 команди змагалися за Кубок Ректора з дебатів

25-05-2020, 13:27

На базі Університету за допомогою мережі Hangouts було проведено щорічний всеукраїнський дебатний турнір – Кубок Ректора.

Захід був організований Дебатним клубом НЮУ імені Ярослава Мудрого за підтримки ректорату Університету, студентського самоврядування, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України».

У заході взяли участь 32 команди зі всієї України. Окрім Харкова команди були представлені Київом, Дніпром, Львовом, Одесою та іншими містами.

«Кубок Ректора» є єдиним в Україні турніром з парламентских дебатів виключно за юридичною тематикою. Даний захід спонукає соціально активну молодь до пошуку шляхів вирішення важливих суспільно-правових проблем, підтримує розвиток юридичної освіченості населення. Цього року його було проведено вдев’яте.

Головні судді турніру − Радислав Ткаченко та Валентин Криловецький –   магістри права, випускники НЮУ переможеці багатьох всеукраїнських турнірів.

Топ-спікером турніру став Голова Дебатного Клубу НЮУ – Андрій Касьяненко.

До фіналу змагань увійшли Андрій Касьяненко та Поліна Сороколіт.

До стадії півфіналу дійшов випускник Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Роман Матюшко.