25 лейтенантів юстиції поповнили лави Збройних Сил України

27-02-2019, 15:08

Відбулися урочисті збори, присвячені випуску  лейтенантів юстиції військово-юридичного факультету Університету.

На заході були присутні: перший проректор Ю.П.Битяк; директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор М.С.Садовський;  перший заступник військового прокурора Харківського гарнізону В.В.Зубко; представник юридичної служби Міністерства оборони України капітан юстиції Д.С.Риндич;  т.в.о. начальника військо-юридичного факультету Ю.В.Шубін;  викладачі та батьки.

Із вітальним словом звернувся перший проректор Ю.П.Битяк, який зауважив, що професія військового юриста дуже складна,  оскільки перед ним стоїть завдання захищати не тільки Батьківщину, а й права своїх колег. «Знайте, від того,  як ви будете нести службу, виконувачі професійні обов’язки,  залежит  і ваш імідж, і імідж Університету. Пам’ятайте,  у стінах almamater радо  зустрінуть вас, допоможуть порадою чи добрим словом», – сказав Юрій Прокопович.

Після цього дипломи вручено тридцять одну студенту, серед них 9 – із відзнакою. А.Власюк і О. Рибицька  закінчили Університет   із золотою медаллю.

Молодих юристів також привітав директор Департаменту військової освіти, науки, соціального та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор М.С. Садовський, який побажав випускникам легкої офіцерської долі та підкреслив, що випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вирізняють ґрунтовні  знання і високий професіоналізм.

Представник юридичної служби Міністерства оборони України, колишня студентка факультету,  капітан юстиції Д.С.Риндич  розповіла про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед випускниками.

Від батьків слово взяла  Н.В.Рибицька, яка  висловила щиру вдячність професорсько-викладацькому складу Університету та побажала усім успіхів   у подальшій професійній діяльності.

До добрих слів на  адресу викладачів і керівництва Університету та факультету приєдналася лейтенант юстиції І.Хатунцева.