21 – 22 березня в Академії відбулися VI Шевченківські читання, присвячені 194-й річниці від дня народження Великого Кобзаря

21-03-2010, 13:24

21 – 22 березня в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого відбулися VI Шевченківські читання, присвячені 194-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Для участі у Шевченківських читаннях свої вірші надіслали близько 50 молодих поетів Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого та інших вузів України. Загалом у читаннях брали участь представники 18 вищих навчальних заходів з багатьох регіонів нашої держави.

До цього свята видано збірку віршів “На крилах слова Кобзаря”, надісланих до оргкомітету, а після його проведення планується видання загальної збірки з кращими віршами за попередні читання.

21 березня відбувся святковий концерт, під час якого учасники декламували свої твори, а також слухали виступи пісенних колективів Академії. На святі були присутні радник голови Харківської облдержадміністрації В.П.Третецький, начальник управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Н.А.Супруненко, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман та інші. 22 березня учасники Шевченківських читань відвідали історичні пам’ятки м. Харкова.