14 вересня відбулося засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

На засіданні, зокрема, було розглянуто проекти нової редакції положень: 1. «Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого»; 2. «Положення про виборчі комісії з проведення виборів ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого»; 3. «Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого», а також затверджено «Порядок організації роботи спостерігачів від кандидата на посаду ректора та акредитації громадських спостерігачів на виборах ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого».

Організаційний комітет також затвердив перелік документів, які посвідчують особу виборця під час проведення виборів ректора Університету 26 листопада 2020 року. Також були розглянуті інші питання, пов’язані з організацією проведення виборів ректора Університету.