Першу юридичну лігу сміху проведено!

22-12-2018, 08:48

Захід організовано Студентським сенатом Університету.

За перемогу змагалося шість  команд: «Адвокато» і «Кімната 606» (факультет адвокатури), «Стадо Пум» (міжнародно-правовий факультет), «Слідство вели» (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ), «Не модельне агентство» (Слідчо-криміналістичний інститут), «Чотири з половиною» (військово-юридичний факультет).

Оцінювала виступи суддівська комісія, до складу якої увійшли члени Студентського сенату Університету: Я.Ільїн, Е.Ляшенко, А.Черкашина,  В.Соловйова, М.Жижда, К.Філоновська.

Свої таланти учасники мали можливість продемонструвати під час  конкурсів: «Полотно» – виступ зі своїми номерами та «Розминка» – відповіді на запитання глядачів.

Між учасниками точилася запекла боротьба, а переможцем стала  команда «Слідство вели».