Інформація про дату, час і місце проведення виборів ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Головна виборча комісія з проведення виборів ректора

Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

П О В І Д О М Л Я Є :

Вибори ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудуться у четвер 26 листопада 2020 року.

Голосування здійснюється з 9 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. у приміщеннях Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які розташовані:

1.  виборча дільниця у м. Харкові – м. Харків, вул. Пушкінська, 77, Центральний навчальний корпус «А», 2-й поверх, хол навпроти лекційного залу № 2;
  2. виборча дільниця у м. Полтаві – м. Полтава, просп. Першотравневий, 5, 2-й поверх, конференц-зала № 2;
  3.  виборча дільниця у м. Києві – м. Київ, вул. Металістів, 17, 1-й поверх, актовий зал.

Брати участь у виборах ректора мають право:

1. кожен науковий, науково-педагогічний та педагогічний штатний працівник Університету;
  2. представники з числа інших штатних працівників, обрані відповідними працівниками шляхом прямих таємних виборів;
  3. виборні представники з числа студентів (курсантів), обрані студентами (курсантами) шляхом прямих таємних виборів.

Видача бюлетеня для таємного голосування здійснюється за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує особу. Для виборців, що є громадянином України, це оригінал одного з таких документів:

1. паспорт громадянина України;
  2. паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  3. дипломатичний паспорт України;
  4. тимчасове посвідчення громадянина України;
  5. посвідчення водія.

У зв’язку з відсутністю в Університеті технічних засобів для перевірки дійсності інформації, розміщеної в мобільному додатку «ДІЯ», інформація про документи, що посвідчують особу, з названого мобільного додатку не приймається.

Головна виборча комісія

Звернення до виборців голови головної виборчої комісії