Інститут підготовки юридичних кадрів для органів СБУ Університету та НДІ Інформатики і права НАПрНУ домовилися про співпрацю

30-06-2020, 08:54

26 червня підписано Договір про співробітництво Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України та Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Під час зустрічі за участі президента Національної академії правових наук України Олександра Петришина, директора НДІІП НАПрН України Володимира Пилипчука та т.в.о. начальника ІПЮК для СБУ НЮУ імені Ярослава Мудрого Юрія Рябухи обговорено питання науково-практичного співробітництва у сфері національної, державної та інформаційної безпеки, боротьби з тероризмом, злочинами проти основ національної безпеки, проти миру і безпеки людства.