Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого долучився до відзначення Дня Соборності України

24-01-2020, 08:57

З нагоди 101-річчя події, що стала свідченням самоствердження української нації, – підписання Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної республіки в Єдину Українську державу, в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого проведено низку заходів.

22 січня курсанти Інституту поклали квіти до пам’ятника Кобзарю. Біля монумента лунали вірші про Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих за суверенітет України, прозвучав гімн України і триразовий залп. Також майбутні офіцери організували флешмоб, створивши «живий тризуб» – символ держави.