Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету долучився до відзначення Дня Соборності України

24-01-2019, 08:59

До 100-річчя підписання Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної республіки в єдину Українську державу в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого проведено низку заходів.

В курсантських підрозділах проведено тематичний вечір, присвячений історичним подіям початку двадцятого сторіччя. Під час заходу курсанти виконали поетичні твори про духовну єдність українського народу, відтворили історичні події минулого та взяли активну участь в обговоренні значення Акту злуки як документу, що поклав початок об’єднанню українських земель та став свідченням прагнення українського народу до єдності та свободи.

Також курсанти та офіцери Інституту поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка – видатного поета та борця за незалежність України.