Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету відзначив День Гідності та Свободи

23-11-2018, 10:39

У день відзначення п’ятої річниці початку Революції Гідності курсанти та співробітники інституту поклали квіти до пам’ятника українському поетові та мислителю Тарасу Шевченку. Це місце для мешканців Харкова стало символом Свободи та Незалежності, адже саме тут збиралися патріоти – учасники Харківського Євромайдану. Майбутні офіцери хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, загиблих під час Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Напередодні Дня Гідності та Свободи для першокурсників Інституту проведено вечір-реквієм, присвячений доленосним подіям 2013-2014 років, продемонстровано документальні матеріали, які відтворюють хронологію Євромайдану. Метою заходу було формування у молодого покоління українських військових почуття патріотизму, поваги до мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави.