Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого долучився до відзначення Дня Автономної Республіки Крим та Дня Соборності України

22-01-2021, 13:09

20 січня в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було організовано заходи до Дня АР Крим. 

Курсанти ознайомилися з всеукраїнським онлайн-банком інформації «Крим – це Україна», де зібрані архівні, музейні, науково-публіцистичні, просвітницькі та інформаційно-аналітичні матеріали на підтвердження тісного зв’язку Криму з материковою Україною. Також, майбутні офіцери підготували відеоогляд, присвячений історії вказаного свята та провели флешмоб «Крим з мого дитинства» в якому поділилися своїми дитячими спогадами про Крим. Курсанти 1-го курсу переглянули документальний фільм «Крим. Нескорений» та в режимі онлайн обговорили події, які були висвітлені. Також, майбутні співробітники Служби безпеки України висловили свою підтримку незаконно затриманим та ув’язненим на території півострова, а також родинам зниклих безвісти в Криму під час анексії.  

22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України в Інституті було проведено низку заходів, спрямованих на виховання в особового складу почуття патріотизму, шанобливого ставлення та поваги до борців за незалежність України, а також усвідомлення виняткової важливості цієї історичної події для усього Українського народу. 

Представники особового складу Інституту поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка, який увічнює національні цінності українців. В дистанційному режимі курсанти переглянули тематичну виставку копій архівних документів та фотоматеріалів, пов’язаних із проголошенням Акта злуки УНР та ЗУНР, провели інформаційні виступи на тему: «Моя Україна – соборна і вільна» та організували флешмоб «Ланцюг єднання побажань єдності та соборності для України».