Інститутом підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету спільно з Управлінням Служби безпеки України в Харківській області у період з 20 по 26 квітня проведено комплекс заходів до Дня чорнобильської трагедії

28-04-2015, 11:36

Зокрема, 24 квітня на базі навчального підрозділу проведено тематичні збори за участю ветеранів-чорнобильців з числа колишніх і діючих співробітників УСБУ в Харківській області та курсантів Інституту. На початку заходу присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання, після чого начальник Управління СБ України в Харківській області генерал-майор Пивовар Олександр Вікторович оголосив звернення Голови Служби безпеки України Наливайченка Валентина Олександровича до ветеранів та співробітників СБ України. Особистими спогадами про трагічні події з присутніми поділилися ветерани-чорнобильці Задорожний Володимир Юрійович та Кашкаров Василь Васильович.

Зі словами вдячності та шани до гостей звернувся начальник Інституту Кучерина Сергій Євгенович. Надалі, силами курсантів Інституту проведено концерт, під час якого звучали тематичні пісні та декламувалися літературні твори.

26 квітня 2015 року з метою вшанування пам’яті співвітчизників, які ціною власного життя боролися з небаченою за масштабами ядерною стихією, курсанти Інституту разом з представниками органів влади, місцевого самоврядування та громадськістю міста Харкова прийняли участь у ритуалі покладання квітів до меморіалу загиблим чорнобильцям у Молодіжному парку.

Того ж дня для курсантів та молодих співробітників було організовано екскурсію до Харківського історичного музею, де відвідувачі мали змогу ознайомитися з документальними матеріалами часів трагічних подій у Чорнобилі, а також у живій розмові поспілкувалися  з ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

У період з 20 по 27 квітня 2015 року в стінах Інституту була розміщена експозиція з фотографічними та документальними  матеріалами, які висвітлюють героїчні подвиги наших земляків у боротьбі із жахливими наслідками Чорнобильської трагедії.