Інститутом підготовки юридичних кадрів для СБ України продовжується робота з увічнення пам’яті військовослужбовців, які віддали життя за Батьківщину

27-09-2018, 09:18
На Харківщині перепоховали останки  воїнів загиблих у Другій світовій війні. Церемонія, в який взяли  участь курсанти та співробітники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України, представники місцевої влади Барвінківського району, керівники районного військового комісаріату, ветерани та жителі, відбулася в селі Дмитрівка. Традиційно захід проведено за військовим статутом з дотриманням військового та релігійного обрядів.
 На мітингу-реквіємі з промовою виступив  т.в.о. начальника Інституту В.В.Скубак який наголосив, що вшанування пам’яті воїнів, які залишилися вірними присязі та відділи своє життя за Батьківщину, є священним обов’язком кожного громадянина незалежної України, а робота з пошуку загиблих та встановленню імен невідомих солдат сприяє вихованню майбутніх українських офіцерів.
Присутні вшанували пам’ять 66 загиблих воїнів хвилиною мовчання та провели їх в останній путь під звуки військового оркестру Інституту. Курсанти на знак поваги салютували до полеглих героїв залпом з військової зброї.
Пошуковці Всеукраїнської організації Союз «Народна Пам’ять», які очолювали військово-меморіальну експедицію «Барвінківський котел1942»,   ознайомили особовий склад Інституту з артефактами періоду Другої світової війни та подякували колективу Інституту за плідну співпрацю, пов’язану із увічненням пам’яті загиблих захисників України.