15-04-2019, 17:05

10-11 квітня у м. Кривий Ріг на базі Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права. 66 учасників із 24 закладів вищої освіти змагалися за перемогу два дні. Перший тур олімпіади проходив у формі тестування. Другий тур передбачав виконання творчого завдання у формі квесту.

Команда Полтавського юридичного інституту, у складі Олександра Зуба, Ярослава Каландирця та Аліни Кулинич, під керівництвом Світлани Рак, здобула 3 місце за командну роботу.

Аліна Кулинич, студентка групи ПІ-34 нагороджена грамотою за 2 місце за індивідуальну роботу.

Вітаємо команду із високим досягненням!