Ігор Калімбет (Слідчо-криміналістичний інститут, 4 курс) виступив спікером на VII Київському Безпековому Форумі для молоді

26-02-2019, 12:13

Захід є платформою для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України, його мета – посилення ролі нового покоління експертів, покращення їх вміння брати участь у процесі політичного аналізу та розвитку.

Тема цьогорічного Форуму: «Міжнародні організації на роздоріжжі між класицизмом і модернізмом. Альтернативне бачення». У ньому взяли участь близько 100 молодих лідерів з усіх регіонів України, а також з Грузії, Німеччини, Польщі та інших зарубіжних країн. Робоча мова  − англійська.

Перед учасниками була поставлена задача зрозуміти тенденції розвитку міжнародних організацій в Україні та вирішити питання щодо покращення її роботи на території держави.

Спікерами форуму були Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник директора Центру інформації і документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте,  представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Пабло Матеу, Прем’єр-міністр України (2014-2016) Арсеній Яценюк, письменник та телеведучий Віталій Портніков та ін.

Протягом двох днів тривало обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України.

Коментар від Ігоря Калімбета: «Наша команда мала нагоду розглянути альтернативне бачення розвитку ОБСЄ в Україні і спробувати вирішити цілий ряд проблем стосовно прийняття рішень та розподілення бюджету організації, кореляції ресурсів. Мені пощастило виступити у ролі спікеру від колективу і я приклав максимум зусиль, щоб гідно представити свій Університет та показати, що юридична освіта займає значне місце у міжнародних відносинах».