В рамках програми ЄС ТЕМПУС Університет відвідала моніторингова комісія у складі регіонального менеджера програми Франца Штейделе (м. Брюссель, Бельгія), директора Національного Темпус-офісу в Україні Світлани Шитікової та менеджера з моніторингу Олени Оржель

03-12-2013, 10:48

Візит був присвячений моніторингу проекту «Розробка регіональних міждисциплінарних правових студій з питань енергетики та захисту навколишнього середовища». Проект реалізується вищими навчальними закладами України та Грузії з 2011 року за підтримки університетів країн ЄС. Основним завданням Університету є розробка навчальних курсів з екологічного та енергетичного права для аспірантів та здобувачів наукового ступеня кандидата юридичних наук, які відповідали б стандартам європейської освіти.

У ході візиту відбулася зустріч моніторингової комісії з ректором В.Я.Тацієм, першим проректором Ю.П.Битяком, проректором з наукової роботи А.П.Гетьманом, викладачами-розробниками навчальних курсів, а також студентами магістратури та аспірантами Університету.

У результаті моніторингу члени комісії надали рекомендації щодо розвитку проекту, а також підкреслили, що його реалізація сприятиме запровадженню в Україні та Грузії якісно нових навчальних програм третього циклу освіти, а також співробітництву вищих навчальних закладів країн Східного Партнерства з провідними університетами ЄС.