«Юридична осінь 2020» зібрала понад 200 учасників із шести країн світу

24-11-2020, 13:14

23 листопада відбулася ювілейна, двадцята міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Юридична осінь 2020». 

Організатори: Національний юридичний університет імені Ярослава мудрого, Університет Миколаса Ромеріса (Литва). 

Захід став доброю традицією для Університету, яка надає можливість студентам та аспірантам різних ЗВО поспілкуватися на науковому рівні, обмінятися ідеями і обговорити наукові проблеми, оволодіти практичними навичками у сфері наукової діяльності, зрештою, зав’язати або зміцнити дружні стосунки з учасниками з інших навчальних та наукових закладів. 

Цьогоріч формат конференції змінено у зв’язку з пандемією (було використано платформу ZOOM), проте на кількість учасників цей факт не вплинув. У конференції взяли участь понад 200 студентів, аспірантів та молодих науковців юридичних факультетів, ЗВО, науково-дослідних установ не тільки України, а також і Литви, Білорусії, Казахстану, Португалії та Китаю.  

Модератором конференції виступила асистент кафедри державного будівництва, голова Ради молодих вчених Аліна Муртіщева. 

Учасників привітав проректор з наукової роботи Університету Анатолій Гетьман, який наголосив, що саме такі конференції розкривають хист до наукової роботи та в подальшому поповнюють кадри Університету талановитими молодими викладачами.  

Плідної праці молодим науковцям побажала проректорка з академічних справ Університету Миколаса Ромеріса Регіна Валютіте. 

Цьогоріч оргкомітет прийняв рішення нагородити кращі наукові доповіді конференції. Володаркою унікальної статуетки стала авторка доповіді «Евтаназія – питання легалізації на сучасному етапі» Анастасія Кутнякова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, 2 курс). Доповідь «Процедура Habeas Corpus за кримінальним процесуальним законодавством Португальської Республіки» Владислави Капліної (факультет права Університету міста Лісабон (Португалія) було заохочено книжкою Юваля Ноя Харарі «Коротка історія майбутнього».