Юридична клініка Університету відсвяткувала дванадцятий день народження

04-10-2018, 15:02
Активних, амбіційних, цілеспрямованих студентів-консультантів привітав керівник Юридичної клініки Віктор Янишен. Він поділився спогадами про те, як розпочиналася діяльність підрозділу Університету, як професійно розвивався і формувався його колектив, а також зупинився на значних досягненнях клініки. Він підкреслив: «Юридична клініка увесь час намагається бути корисною не лише людям, яким допомагає, а й студентам, які здобувають тут свій перший практичний досвід».
Завідувач громадської приймальні Яна Токарь проаналізувала роботу Юридичної клініки з надання безоплатної правової допомоги, яка здійснюється у формі правової інформації, консультацій, підготовки правових, письмових відповідей на звернення, відповідей на он-лайн звернення.
За чаюванням молодий колектив традиційно окреслив нові  плани з удосконалення й розширення діяльності.