Юридична клініка Університету відзначила Міжнародний день прав людини участю в низці заходів

11-12-2019, 14:24

Зокрема, ранок розпочався з Дня відкритих дверей Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, де відбувся круглий стіл із запрошеними партнерами, серед яких керівники юридичних клінік, представники юридичних університетів і викладачі разом зі студентами та курсантами, представники громадських організацій «Харківська правозахисна група» (ХПГ), «Соціальний Всесвіт», «Право на захист» та інші. Поспілкувалися про діяльність з надання правової допомоги. Студенти мали змогу ознайомитися з роботою чергової частини, де безпосередньо і здійснюється розподіл справ між адвокатами та відвідати Харківський місцевий центр, який розташовується на одному поверсі з Регіональним. Присутні мали нагоду побачити на власні очі, як відбувається консультування громадян.

Наступним кроком було проведення лекції для учнів молодших класів у Харківському окружному адміністративному суді. Школярам розповіли про булінг та явища, що призводять до нього.

Далі студенти-клініцисти вже самі стали слухачами відкритої лекції «PUBLIC TALK» на тему: «Застосування креативних підходів у адвокатській діяльності, або як продати Апеляційний суд» із Дмитром Остапенком, у правовому клубі «PRAVOKATOR». Присутні мали змогу почути цікаві кейси та їх вирішення як в цивільному, так і в кримінальному судочинстві.

Також спільний прийом громадян зі студентами-консультантами Юридичної клініки провів Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Харківській області Сергій Кузьменко. Клініцисти отримали унікальні нові знання і навички спілкування з клієнтами.