Шаховий турнір серед любителів гри завершив тиждень шахів в Університеті

05-11-2020, 18:18

Визначилися переможці шахового турніру серед любителів гри, що проходив у межах Шахового тижня в Університеті.  

Перше місце в запеклій боротьбі здобула тренер шахового спортивного клубу «Юридична академія» Катерина Василенко. На другому щаблі опинився студент третього курсу міжнародно-правового факультету Даніель Купріянов. Третім у заліку став студент першого курсу магістратури Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Андрій Шумілов. 

Підбиваючи підсумки першого шахового тижня Університету, проректор з наукової роботи, президент шахового спортивного клубу «Юридична академія» Анатолій Гетьман висловив сподівання, що ця подія стане доброю традицією. «Хочу подякувати членам клубу, на плечі яких було покладено основну організаційну роботу. Дуже приємно, що люди з такими видатними досягненнями в спорті, закатавши рукава, працюють на благо розвитку шахового спорту в Університеті», – зазначив проректор.  

Анатолій Гетьман вручив Подяку ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за визначні здобутки в галузі спорту та з нагоди Дня Університету тренерові-адміністратору Казимирові Башинському, міжнародному гросмейстерові Олександрові Моїсеєнку та віце-президентові шахового клубу Михайлові Бродському. 

Окрім турніру, програма Шахового тижня передбачала сеанс одночасної гри із дворазовим олімпійським чемпіоном у складі збірної України Олександром Моїсеєнком та вебінар чемпіонки України 2009 року міжнародного гросмейстера Євгенії Долуханової на тему «Початок партії. Принципи розігрування дебюту». Найактивніші учасники цих двох заходів отримали у подарунок книжку Олександра Моїсеєнка «Гросмейстер Савон. Чемпіон і наставник».