Шановні професори, викладачі, співробітники та студенти Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»!

08-05-2013, 11:08

9 Травня ми відзначаємо 68-му річницю Великої Перемоги над фашизмом. Ця світла і свята дата об’єднує всі покоління, наповнює відчуттям гордості за нашу країну та ратні подвиги дідів і батьків, що відстояли право багатьох народів бути вільними.

Змінилися покоління, проте непорушним залишається наше ставлення до героїчного минулого і тих людей, які в тяжку хвилину випробувань виявили мужність, героїзм, готовність віддати життя за Батьківщину.

Сьогодні ми вшановуємо всіх синів і доньок України, які зі зброєю в руках стояли на смерть, захищаючи рідну землю. Найжорстокіша і найкривавіша в історії людства війна забрала життя понад двадцяти мільйонів осіб. Немає сім’ї, якої б вона не торкнулася і не забрала когось із найрідніших. Тому весь народ схиляє голови перед світлою пам’яттю співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу Батьківщини, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна. 9 Травня навіки залишається символом Перемоги та непохитності людського духу!

Із словами глибокої пошани я звертаюся до наших ветеранів, учасників війни, яких, на жаль, щороку стає все менше. На Вашому прикладі виховано не одне покоління українців. І, незважаючи на похилий вік, Ви продовжуєте нести правду про ті жорстокі часи, надихаєте берегти скарбницю памяті нашого народу, передаєте багатий життєвий досвід тим, кому ще тільки належить зміцнювати славу і могутність нашої країни. Ви вчите молодь любити рідну землю і виховуєте відчуття відповідальності за нашу Вітчизну.

 Низький Вам уклін, шановні переможці, і сердечні слова вдячності. Бажаю всім доброго здоров’я, довгих і щасливих років життя, миру і добробуту.

В.Я.Тацій,

ректор Університету