Член дебатного клубу Університету Владислав Костін став топ-спікером всеукраїнського дебатного турніру «Підйом»

03-05-2019, 16:49

Змагання, у яких взяли участь 64 команди та 128 учасників з різних куточків України, відбувалися у Івано-Франківську упродовж двох днів.

На турнірі учасники дискутували щодо процесу деколонізації, доцільності державної підтримки друкованих ЗМІ, важливості публічних дебатів для кандидатів у президенти.

Ігор Татаренко та Владислав Ільченко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) стали півфіналістами у треку новачків.

Андрій Касьяненко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) і Владислав Костін (міжнародно-правовий факультет) в черговий раз вийшли у фінал турніру, показавши кращий з 64 команд результат у відбіркових раундах. Вони набрали 14 балів з 15 можливих.

А Владислав Костін також став кращим промовцем турніру, набравши кращий спікерський бал за результатами відбіркових раундів.