Члени Дебатного клубу Університету стали фіналістами Всеукраїнського дебатного турніру

26-10-2018, 10:35

Змагання, у яких взяли участь 36 команд із різних куточків України, відбувалися у місті Кролевець упродовж двох днів.

На турнірі учасники дискутували щодо доцільності надання томосу Україні, зниження податкового навантаження, що лежить в основі ціни палива, проблематики фемінізму та багатьох інших неоднозначних питань.

У запеклій боротьбі А.Касьяненко і В.Костін увійшли спочатку у 8 команд – учасниць півфіналу, а потім стали фіналістами турніру.

Також Раміна Долгінцева (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) стала півфіналісткою турніру.

Студент факультету адвокатури Єгор Колдов отримав можливість судити фінал турніру.