Четвертий спортивний благодійний захід «Спорт на допомогу дітям» допоміг зібрати 62 тисячі гривень для Богодухівського дитячого будинку-інтернату

26-03-2019, 12:44

Захід організовано спортивними клубами університету з настільного тенісу, баскетболу та шахів за підтримки профкому співробітників.

На відкритті президент клубу з настільного тенісу, проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Комаров зазначив: «Одним із завдань спортивного руху Університету є об’єднання університетської громади заради доброї справи. Я вдячний членам спортивних клубів, співробітникам кафедр та підрозділів Університету за активну участь в у цьому благодійному заході».

Від імені університетського загалу слово мав завідувач кафедри культурології Віктор Лозовой: «Висока активність студентів, викладачів і співробітників у цій благочинній справі свідчить про те, що університетському колективу притаманні гуманістичні цінності, утвердження яких є одним із завдань розвитку фізичної культури та спорту в виші».

Проректор Вячеслав Комаров передав директорові КП «Богодухівський дитячий будинок-інтернат» Григорію Дорошенку сертифікат на придбання медичного обладнання. Григорій Ілліч щиро подякував організаторам і учасникам благодійного заходу за небайдужість і подарував на згадку картину, вишиту юними майстринями інтернату. Також його вихованки підготували яскраві танцювальний та вокальний номери.

Свято продовжили виступи театру української пісні й танцю «Розмарія», членів збірної команди університету з гімнастичних та танцювальних видів спорту, асистента кафедри земельного та аграрного права НЮУ імені Ярослава Мудрого майстра спорту міжнародного класу з кікбоксінгу Олени Савельєвої, виконавців бального танцю студентів Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Дарини Демидової та Євгена Іщука.

До програми турніру входили змагання з баскетболу, стрітболу, бадмінтону, волейболу, настільного тенісу та шахів. Також усі охочі мали змогу відвідати відкриті тренування з файт-фітнесу та пілатесу.

 

Призові місця розподілилися таким чином:

 

Стрітбол

 1. «Dreamteam» (В.Гаркуша,   Д.Івашковський, В.Бражник) 
 2. «Oldstar» ( І.Мунтяну,  О.Кондауров, К.Миршавка)
 3. «Lions» (Орєшкін, В.Цимбалюк, А.Назарян) 

Бадмінтон

Чоловіки:

 1. О.Попрошаєв
 2. П.Любченко
 3. А. Шевцов

Жінки:

 1. К. Зуботенко
 2. О. Дворякова
 3. А. Сучкова

 Волейбол

 1. збірна команда «Мікси» (Ю.Скрипник, О.Подзерка, Ф.Фролов, В.Філіпов, К.Біпка, А.Дімов, А.Покалюк)
 2. команда «ІПЮК для СБУ» (В.Герасименко, А.Соловенюк, М.Калашников, О.Аветчин, Є.Мотрій, О.Лахманюк, Д.Бєлов, Я.Сластін, Р.Головін)
 3. команда «Факультет адвокатури» (М.Пронька, П.Ковалишин, А.Коваль, І.Сухоруков, З.Іщенко, А.Оніщенко, Б.Бухтатий, В.Шелудько, А.Пісоцький)

 Настільний теніс

Кваліфіковані спортсмени:

 1. Д.Гнесний;
 2. М.Дамірчиєв
 3. П.Любченко;

 Жінки початкової підготовки:

 1.  Л.Москвич
 2. Є.Строга
 3. В. Кущенко

 Чоловіки початкової підготовки

 1. Л.Зіняк
 2. А.Постернак 
 3. В.Шудров

Шахи

Переможець – О.Жук

Баскетбол 

У товариській зустрічі між командами кафедри фінансового права та збірною командою університету (студентів та викладачів) перемогу здобула команда кафедри фінансового права.