Відбулося чергове засідання Правління Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

05-02-2014, 17:12

Відбулося чергове засідання Правління Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, на якому були присутні В.І.Кононенко, Ю.Г.Барабаш, О.М.Новак,  А.Г.Косолапов, М.Г.Ісаков, О.В.Каденко, А.О. Булгаков та представники Ліги студентів.

На початку чергового засідання голова Асоціації, заслужений юрист України, суддя ВСУ, ВС СРСР (у відставці) В.І.Кононенко привітав усіх присутніх, подякував керівництво Університету від імені випускників Харківського юридичного інституту 1962 та 1963 років за організацію та проведення ювілейної зустрічі та запропонував внести зміни та включити до діючого складу Правління суддю Верховного Суду України у відставці, заслуженого юриста України В.Й.Косенка.

Віктор Іванович також констатував, що за рік Асоціацією проведено понад 60 заходів. 

Надалі перший заступник голови Асоціації випускників Ю.Г.Барабаш доповів про особливості нових проектів – Школу професійної майстерності, друковане видання «Вісник Асоціації випускників», юридичне радіо «Lawyers FM».

На заході підписано Меморандум про співпрацю по організації І Всеукраїнського стипендіального конкурсу від фірми Глобус.

Заступник голови правління з міжнародних питань О.В.Каденко розповів про міжнародну діяльність Асоціації, створення осередків випускників у різних країнах світу, зокрема, у Російській Федерації, Азербайджані, Франції, Іспанії та США. Він також ознайомив членів Правління з пропозиціями закордонних осередків.

Крім того, до порядку денного засідання було включено низку питань про планування подальшої роботи Асоціації. Зокрема, у плані заходів на перше півріччя:

1. Проведення Школи професійної майстерності;

2. Юридичне радіо «Lawyers FM»;

3. Стипендіальний конкурс;

4. Спільний захід з Асоціацією правників України;

5. Систематичні майстер-класи з провідними юристами;

6. Конкурс на стажування студентів;

7. Проведення наукових конференцій;

8. Підготовка до випуску другого та третього номеру Вісника;

9. Підготовка фірмового значка Асоціації.

Наприкінці було затверджено план заходів на наступне півріччя. В.І. Кононенко висловив подяку за проведену роботу та наголосив, що має сподівання на активну та плідну роботу Асоціації у майбутньому.